O nas

Szanowni Państwo

Oferujemy organizację różnych imprez okolicznościowych takich jak wesela, rocznice, bankiety, studniówki, komunie, chrzciny, andrzejki, bale sylwestrowe, imprezy firmowe, spotkania integracyjne ponadto istnieje możliwość wynajęcia sali na spotkania konferencyjne itp.

W zależności od imprezy jesteśmy w stanie zmieścić do 140 osób.

Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowaną salę bankietową, wyposażoną w dobrej jakości stoły oraz eleganckie krzesła (widoczne na zdjęciach), o powierzchni 300 m² wraz z parkingiem na terenie zamkniętym a także zadaszonym i oświetlonym „ogródkiem piwnym” z murowanym grillem.

Dla najmłodszych na zewnątrz znajduje się piaskownica, huśtawki i zjeżdżalnia. Sala bankietowa mieści się w Działdowie, 300 m od ulicy Grunwaldzkiej, 1,5km od Centrum miasta. Takie umiejscowienie pozwala na zorganizowanie wszelakich imprez, nie przeszkadzając sąsiadom. Podczas organizacji imprez zapewniamy pełną obsługę kucharską i kelnerską a także wystrój sali a dla Pary Młodej nocleg w przygotowanym pokoju. Proponujemy naszym klientom własne menu, aczkolwiek dostosujemy się do wszelkich życzeń i upodobań kulinarnych. Każde menu ustalimy indywidualnie. Dodatkowo istnieje możliwość przygotowania „stołu wiejskiego”, bądź same wypożyczenie stołu.

Na Państwa życzenie możemy zorganizować różne dodatkowe atrakcje na każdej imprezie, na przykład:

  • wesele w stylu średniowiecznym (patrz zdjęcia) wraz z porwaniem panny młodej i pokazem walki oraz strzałami z hakownicy,
  • spotkania integracyjne wraz z nauką strzelania z łuku, posługiwania mieczem, wspólne grillowanie, itp.
  • fontanny czekoladowe
  • pokazy sztucznych ogni
  • usługi wróżbiarskie
  • pokazy barmańskie

Jesteśmy Gotowi Spełnić Prawie Każde Życzenie Naszych Gości !!!
Rzeczy „niemożliwe” spełniamy od razu, „cuda” zajmują Nam trochę więcej czasu 🙂

Serdecznie Zapraszamy !